Novinky

Francouzský pohár v červnu pokračoval dvěma závody

Francouzský pohár v červnu pokračoval dvěma závody

25.6.2022

Dalšími dvěma závody v červnu pokračoval francouzský šampionát závodních tahačů. Po úvodním víkendu na okruhu Paula Ricarda čekala piloty Velká cena Charade, po které následovala Velká cena Nogara. Na slavnostní pódium ale tentokrát žádný z pilotů severočeských renaultů nevystoupal.

Tahače od MKR Technology berou body z francouzského šampionátu

Tahače od MKR Technology berou body z francouzského šampionátu

5.5.2022

MKR Technology je zpět na závodním okruhu. Severočeský konstruktér Mario Kress se svým týmem mechaniků letos připravili hned trojici kamionů Renault Trucks pro francouzský šampionát závodních tahačů. První závodní víkend ve Francii přinesl hned také první pódiovou příčku, o kterou se postaral Portugalec José Sousa.

Sehráli jsme fotbalovou exhibici

Sehráli jsme fotbalovou exhibici

24.6.2015

Mimořádně atraktivní fotbalové utkání sledovali diváci na hřišti Židovic, tedy v obci, kde sídlí naše technologické centrum. Proti sobě se postavili domácí fotbalisté s našim týmem. Exhibiční utkání nakonec skončilo spíše hokejovým výsledkem - remízou 5:5.

Francouzský pohár odstartoval na okruhu Paul Ricard

Francouzský pohár odstartoval na okruhu Paul Ricard

11.6.2015

Na okruhu Paul Ricard se v uplynulém víkendu odehrála první zastávka letošní ročníku seriálu Francouzský pohár závodních tahačů. Na pódiu nechyběli ani piloti, kteří kočírují závodní speciál z našeho technologického centra.

Okruhová sezóna začíná

Okruhová sezóna začíná

24.4.2015

Tento víkend netradičně ve Valencii odstartuje další ročník Mistrovství Evropy závodních tahačů. Ten je po odchodu několika automobilek výrazně chudší. Po letech nebudou na startu ani speciály z naší dílny, které mají jiný závodní program.

V Maroku startujeme na Rally Libya

V Maroku startujeme na Rally Libya

15.4.2015

Do Maroka vyrazil náš závodní tým. S naším „dakarským“ speciálem v pátek odstartujeme do úvodní etapy závodu Rally Libya. Na programu je téměř dva a půl tisíce kilometrů v sedmi dnech s cílem ve městě tisíce a jedné noci, v královském městě Marrákéš.

Prošli jsme stoprocentně pekelnou dakarskou zkouškou

Prošli jsme stoprocentně pekelnou dakarskou zkouškou

2.2.2015

Bez ztráty kytičky. Za tohle vystoupení se severočeská stáj MKR Technology stydět rozhodně nemusí. Pro nejslavnější a nejtěžší rallye soutěž světa technicky připravila hned pět závodních kamionů. Dva postavila úplně nové, dalším třem nachystala motory a elektroniku. Všem na místě pak zajistila technickou podporu. Přestože ze slavné Rallye Dakar odstoupila třetina posádek, ty s nálepkou „MKR“ všechny dojely úspěšně až do cíle v Buenos Aires. Mise „Dakar 2015“ byla stoprocentně zvládnuta.

Na Dakaru nás sledovalo přes milion fanoušků

Na Dakaru nás sledovalo přes milion fanoušků

4.1.2015

Dakarská rally je oficiálně zahájena. Přes milion fanoušků včera v Buenos Aires sledovalo velkolepě pojatý prolog, při kterém se přivítalo všech 406 závodních posádek letošního 37. ročníku. Na slavnostním pódiu se představila také pětice posádek, kterým připravujeme závodní techniku. Pódium si maximálně užil i náš Daniel Kozlovský, který je jediným členem závodní sestavy letošního Dakaru pocházejícím ze severních Čech.

Tým odletěl na Dakar

Tým odletěl na Dakar

1.1.2015

Konec legrace, zábava skončila, teď už půjde do tuhého. Náš tým se kompletně přesunul do dějiště nového ročníku Rally Dakar. Do Argentiny poslední parta odcestovala na Nový rok odpoledne. Nejtěžší a nejvěhlasnější dálkový závod na světě startuje už tento víkend.

PF 2015

PF 2015

31.12.2014

Dandy: Dakar je velká výzva

Dandy: Dakar je velká výzva

30.12.2014

Severní Čechy budou mít v boji o proslulého beduína na Rallye Dakar skutečně živého zástupce. Roudnický Daniel Kozlovský je totiž jediným, kdo pochází ze severních Čech a bude plnohodnotným příslušníkem posádky na právě přicházející legendární dálkové soutěži. Člen našeho týmu, který připravoval závodní motory hned pro pětici kamionů, bude sedět v kokpitu speciálu Tatra Jamal týmu Bonver Dakar Project s "papírově" silným pilotem Arturem Ardavičusem. Příběh našeho třiadvacetiletého mechanika-motoráře může být pro mnohé velkou inspirací. Vždyť před pár lety o závodních vozech prakticky neměl ani ponětí, dnes je špičkou v oboru. Do Argentiny odlétal předposlední den v roce.

Centrum zalil klid před bouří

Centrum zalil klid před bouří

18.12.2014

Stroje utichly. Už týden je v našem technologickém centru naprostý klid. Leden bude díky Rallye Dakar mimořádně náročný, a proto je závěr roku ve znamení odpočinku. Vánoce letos budou opravdovým svátkem klidu a pohody.


RSS Kanál  |   Mapa webu  |   XML Sitemap  |       Webové stránky: NETservis s.r.o