Hlavní stránka > Novinky > Teodosio se dělí s Vojtíškem

Teodosio se dělí s Vojtíškem

11.7.2014

Teodosio se dělí s Vojtíškem Na okruhu v rakouském Spielbergu pokračoval seriál Mistrovství Evropy závodních tahačů. Na Red Bull Ringu, který byl v pořadí čtvrtou zastávkou, nechyběli ani piloti José Teodosio a Rodrigues, kteří závodí s tahači z naší dílny MKR.


Portugalec José Teodosio bodoval hned v úvodním hlavním závodě, ve kterém dojel na desáté příčce. Krajana Rodriguese šachovnicový prapor odmávnul jako patnáctého. Další body jen těsně unikly v odpoledním hendikepu. Teodosio skončil dvanáctý, Rodrigues dvě příčky za ním.
Neděle už na okruhu pod vzpínajícím se býkem radost nepřinesla. Oba piloti ze druhého závodního dne vyšli bodově naprázdno. V hlavním závodě José Rodrigues zajel šestnáctý. Jmenovec Teodosio šachovnici tentokrát neviděl. Třináctou příčku si ale Teodosio vyjel v posledním hendikepové jízdě, když Rodrigues skončil tři pozice za ním.
Po čtvrtém závodním víkendu se do čela šampionátu dostal Maďar Norbert Kiss, který o devět bodů odskočil druhému Španělovi Antonio Albacetemu. Před víkendem měli oba shodný počet bodů. Do stejné situace se nyní dostal José Teodosio. Portugalec sice Top Ten udržel, ale nyní se o desátou příčku dělí s legendárním českým pilotem Frankiem Vojtíškem. José Rodrigues klesnul na sedmnáctou pozici.
Šampionát pokračuje za další týden 18. - 20. července na věhlasném Nürburgringu.

 


ETRC Průběžné pořadí:
1. Norbert Kiss (HUN) 178
2. Antonio Albacete (ESP) 169
3. Jochen Hahn (GER) 163
4. Adam Lacko (CZE) 125
5. Markus Bösiger (SUI) 121
10. José Teodosio (POR) 16
17. José Rodrigues (POR) 2


 Sdílet: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

RSS Kanál  |   Mapa webu  |   XML Sitemap  |       Webové stránky: NETservis s.r.o