Hlavní stránka > Novinky > Pořad Autosalon ukáže dakarské speciály i Mobil bar

Pořad Autosalon ukáže dakarské speciály i Mobil bar

24.11.2014

Pořad Autosalon ukáže dakarské speciály i Mobil bar Mimořádně zajímavý bude Autosalon na stanici Prima Cool příští čtvrtek! V oblíbeném televizním pořadu televizní diváci tentokrát uvidí reportáž z prostředí testování našich dakarských speciálů, ale představen bude také náš Coloseum Mobil bar. Nenechte si proto 4. prosince ujít nejsledovanější motoristický magazín v Česku.

                Premiéru Autosalonu přináší každý čtvrtek ve 20:15 hodin televize Prima Cool. Kdo čtvrteční vysílání (4.12.) nestihne stále je možné pořad zhlédnout v sobotu (6.12.) v 8:35 tentokrát na klasické TV Prima.

                Autosalon je už deset let na televizi Prima motoristický pořad s nejvyšší sledovaností. Skupina expertů v něm testuje automobily, motocykly a zabývá se všemi tématy, které s motorismem souvisí. Nevyhýbají se ani kontroverzním tématům. Zkoušejí dosud nevídané věci. Takže se nebojí sednout do automobilu, který následně nabourá do zdi. Testují i extrémní techniku, která se už ani vozem nazvat nedá. Tentokrát si moderátor vyzkouší jízdu v našem dakarském speciálu. Při testování v Senici totiž usedl do kokpitu našeho renaultu, který jsme stavěli pro holandský tým Mammoet Rallysport. Přímo v Mobil baru pak šéf naší stáje Mario Kress napíše tajný tip výsledku nového ročníku Dakaru. S kým svůj tip uzavíral a jak se vlastně moderátor cítit, když „vylezl“ po testovací jízdě, se dozvíte právě už tento čtvrtek ve 20:15. Tak se nezapomeňte dívat!

 Sdílet: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

RSS Kanál  |   Mapa webu  |   XML Sitemap  |       Webové stránky: NETservis s.r.o