Hlavní stránka > Novinky > Levett se přiblížil vedení, Coleman odstartoval

Levett se přiblížil vedení, Coleman odstartoval

28.8.2014

Levett se přiblížil vedení, Coleman odstartoval Tři vítězství v pěti závodech. Taková byla bilance pilota Chrise Levetta při šesté zastávce britského šampionátu v Doningtonu. Jezdec pilotují tahač z naší dílny je po víkendu na vyhlášeném okruhu již jen jediný bod za vedoucím Summerfieldem.


V Doningtonu se letošní závodní sezóna britského mistrovství dostala do své druhé poloviny. Levett začal suverénním vítězstvím. Na druhého Steva Thomase najel osmnáct vteřin. Ve druhém závodě se probojoval na bronzovou pozici, když před ním zůstali jen Graham Powell a Mat Summerfield. Třetí a čtvrtý závod už Levett opět vyhrál. Nejhorší výsledek dvoudenní zastávky v Doningtonu přinesla až závěrečná pátá jízda, při níž šachovnicový prapor Chrise Levetta odmávnul jako pátého v pořadí.
Po vydařeném šestém díle šampionátu se stříbrnému Levettovi povedlo stáhnout bodový náskok průběžně vedoucího muže tabulky Mata Summerfielda na rozdíl jediného bodu.
V Doningtonu svoji premiéru s tahačem z našeho technologického centra a současně svoji premiéru po delší závodní pauze zažil Ray Coleman. Věkově zkušený pilot si ihned dokázal připsat první body. Víkend zahájil dvěma jedenáctými příčkami, po kterých následovala dvojice třináctých pozic. Do závěrečné jízdy Coleman však neodstartoval.
Britský šampionát bude pokračovat za dva týdny (13. - 14. 9.) na okruhu v Snettertonu.

 

Britský šampionát:
1. Mat Summerfield 186
2. Chris Levett 185
3. Steve Thomas 163
4. Stuart Oliver 134
5. Dave Jenkins 130
11. Ray Coleman 14
 Sdílet: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

RSS Kanál  |   Mapa webu  |   XML Sitemap  |       Webové stránky: NETservis s.r.o