Hlavní stránka > Novinky > Dakarský koncept zaujal v Lyonu

Dakarský koncept zaujal v Lyonu

20.10.2014

Dakarský koncept zaujal v Lyonu Opět spolu! Náš tým se přímo ve francouzském Lyonu potkal se zástupci automobilky Renault Trucks. Zatímco dříve nás pojilo truckracingové závodění, tentokrát jsme přímo v sídle automobilky představili náš dakarský speciál. A znovu jsme vzbudili vlnu zájmu.

            "Setkání v Lyonu bylo mimořádně příjemné. Část našeho týmu se potkala se starou dobrou partu, s níž jsme úzce spolupracovali v dobách našeho závodění v evropském šampionátu tahačů. Nejen, že jsme se skvěle pobavili o soukromých aktivitách každého z nás, ale jednali jsme také obchodně. V Lyonu jsme naším projektem velmi zaujali," sdělila jednatelka našeho týmu Klára Kress.

            Návštěva automobilky nebyla nijak náhodná. Nový závodní speciál postavený pro holandský tým Mammoet Rallysport pro nadcházející ročník Rallye Dakar jsme převáželi z testovacího závodu v Maroku. Tím že náš dakarský koncept vychází z nové modelové řady Renault K-Range a nese vlastní označení Renault K520 4x4, nenechává projekt MKR Adventure francouzského výrobce chladným. "Řekněme, že nová spolupráce není nereálná," mrkla tajemně Klára Kress.Sdílet: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B

RSS Kanál  |   Mapa webu  |   XML Sitemap  |       Webové stránky: NETservis s.r.o